Πρακτικό σεμινάριο ORTHOeasy System 15/02/2019 Γενικά Μια εξαιρετική ημερίδα τόσο στο θεωρητικό της μέρος όσο και στα πρακτικά σεμινάρια έλαβε χώρα το Σάββατο 9.2.2019 στο ξενοδοχείο Civitel Olympic με προσκεκλημένο ομιλητή τον Dr Bjorn Ludwig. Μοιράσου το Twitter Facebook LinkedIn Email Σχετικά Άρθρα 4ο Συνέδριο της Ευρωπαϊκής Εταιρείας Ναρθήκων στις 11-13 Μαΐου 2023 στο Τορίνο της Ιταλίας 15ο Πανελλήνιο Ορθοδοντικό Συνέδριο Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε στην Αθήνα - στην Αίγλη του Ζαππείου. - από τις 14 έως… Παγκόσμια Ημέρα Ορθοδοντικής Φροντίδας 15 Μαΐου – Παγκόσμια Ημέρα Ορθοδοντικής Φροντίδας «Ο κόσμος ενώνεται όταν οι άνθρωποι χαμογελούν». «Η…
15ο Πανελλήνιο Ορθοδοντικό Συνέδριο Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε στην Αθήνα - στην Αίγλη του Ζαππείου. - από τις 14 έως…
Παγκόσμια Ημέρα Ορθοδοντικής Φροντίδας 15 Μαΐου – Παγκόσμια Ημέρα Ορθοδοντικής Φροντίδας «Ο κόσμος ενώνεται όταν οι άνθρωποι χαμογελούν». «Η…